Konferencja podsumowując projekt "CUMA-projekt centrum usług...", 27-2

W imieniu organizatorów zapraszamy Państwa na 2-dniową konferencję podsumowującą Projekt "CUMA – Projekt Centrum Usług Szkoleniowych i Aktywizacji Zawodowej dla Młodzieży w Chorzowie wspierającego ożywienie gospodarcze i społeczne zrewitalizowanego Rynku i jego otoczenia” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach POPT 2014 - 2020, która odbędzie się w dniach 27-28 marca 2019r. w Chorzowie.

Tematem przewodnim konferencji jest młodzież, stąd jej tytuł: "Kierunek Młodzież - model rewitalizacji w Chorzowie". Swój udział w konferencji zapowiedzieli również znawcy tematu z dziedziny rewitalizacji, m.in. Pani Aleksandra Jadach - Sepioło.

W pierwszym dniu konferencji zostaną zaprezentowane działania jakie prowadzone są w Chorzowie nie tylko ze strony Urzędu, ale również organizacji pozarządowych - chodzi przede wszystkim o działania na rzecz młodych osób zagrożonych wykluczeniem społeczno-zawodowym. Drugi dzień konferencji będzie miał charakter mniej oficjalny - zapraszamy Państwa do kopalni Guido w Zabrzu.

Udział w konferencji jest bezpłatny, a liczba miejsc ograniczona. Organizatorzy zapewniają nocleg uczestnikom konferencji w hotelu FOCUS (pokoje 2-osobowe) - http://www.focushotels.pl/; w tym samym hotelu odbędzie się również część konferencyjna. Konferencji będzie towarzyszyć spacer studyjny po mieście.

Zgłoszenia udziału w konferencji można dokonać poprzez przesłanie skanu wypełnionego formularza zgłoszeniowego (do pobrania poniżej) na adres: koczubik@chorzow.eu.

Osobami do kontaktu w sprawie konferencji są w UM Chorzów:
p. Jolanta Koczubik, tel. 501 431 847 oraz p. Halina Bulanda, tel. 600 318 444

Zaproszenie wraz z programem

Formularz zgłoszeniowy

Jak dojechać