Szkolenie dot. finansowania spółek komunalnych - pomoc publiczna

W dn. 3 grudnia 2019 r. (wtorek) Śląski Związek Gmin i Powiatów organizuje szkolenie dot. finansowania spółek komunalnych z punktu widzenia przepisów o pomocy publicznej dla przedstawicieli gmin i powiatów członkowskich naszego Związku. Dzięki uprzejmości Miasta Jastrzębia Zdrój szkolenie odbędzie się w Sali Sesyjnej Urzędu Miasta Jastrzębie-Zdrój, Aleja Józefa Piłsudskiego 60.

Szkolenie poprowadzi przedstawiciel firmy COMPER specjalizującej się w przeprowadzaniu analiz ekonomicznych, które są coraz szerzej stosowane w orzecznictwie antymonopolowym i pomocy publicznej. 

program szkolenia

W razie zainteresowania udziałem w szkoleniu uprzejmie prosimy o wypełnienie poniższego formularza zgłoszeniowego w nieprzekraczalnym terminie do dn. 26 listopada 2019 r. (wtorek):

www.silesia.org.pl/formularze

Prosimy o zgłaszanie maksymalnie jednego przedstawiciela Urzędu/Starostwa. Liczba miejsc na szkoleniu jest ograniczona, o udziale w szkoleniu będzie decydować kolejność zgłoszeń. Uczestnictwo w szkoleniu zostanie potwierdzone przez organizatora drogą mailową.

Osoba odpowiedzialna: p. Monika Lebek, kierownik działu ds. działalności informacyjno-szkoleniowej na rzecz gmin i powiatów, (e-mail: mlebek@silesia.org.pl, tel. 32 251-10-21).

Jak dojechać