Biuro Związku

Dyrektor Biura
Witold Magryś
e-mail: wmagrys@silesia.org.pl
tel. 32 25-11-021, 32 25-11-241 

Asystentka Dyrektora / Sekretariat
Justyna Łotocka
e-mail: jlotocka@silesia.org.pl
tel. 32 609-03-50,  32 609-03-51

 

Dział kształtowania wspólnej polityki samorządów lokalnych i obsługi struktur Związku

Kierownik działu ds. kształtowania wspólnej polityki samorządów lokalnych
Iwona Pragnąca

e-mail: ipragnaca@silesia.org.pl
tel. 32 609-03-63

St. specjalista ds. współpracy samorządowej i wsparcia struktur Związku
Izabela Ścieszka

e-mail: iscieszka@silesia.org.pl
tel. 32 609-03-60

Specjalista ds. rozwoju obszarów wiejskich
Marta Żelezny

adres e-mail: mzelezny@silesia.org.pl
tel. 32 609-03-59

 

Dział wzmacniania rozwoju samorządów lokalnych

Kierownik działu ds. wzmacniania rozwoju samorządów lokalnych
Monika Lebek

e-mail: mlebek@silesia.org.pl
tel. 32 609-03-66

St. specjalista ds. procesów benchmarkingowych i analiz usług publicznych
Katarzyna Kamieniobrodzka
e-mail: kkamieniobrodzka@silesia.org.pl
tel. 32 609-03-55

Specjalista ds. polityk i programów rozwojowych
Przemysław Antkowiak
adres e-mail: pantkowiak@silesia.org.pl
tel. 32 25-11-021, 32 609 03 69

Specjalista ds. zrównoważonego rozwoju miast i ochrony środowiska
Natalia Krupa

e-mail: nkrupa@silesia.org.pl
tel. 32 609-03-65

--------------------------------

Specjalista ds. wzmacniania kompetencji w samorządzie
Agata Motyl

e-mail: amotyl@silesia.org.pl
tel. 32 609-03-55

Koordynator działań w sferze PR i szkoleń
Dominika Tkocz
e-mail: dtkocz@silesia.org.pl
tel. 32 609-03-58

Księgowa
Jadwiga Olczyk
e-mail: jolczyk@silesia.org.pl
tel. 32 609-03-64 

St. pracownik administracyjno-techniczny
Janusz Dudek
e-mail:
jdudek@silesia.org.pl
tel. 32 609-03-51

 

Jak dojechać