Projekt Stowarzyszenia "Partnerstwo Północnej Jury" nominowany!

Z przyjemnością informujemy, że projekt pt. Z komputerem za Pan brat- warsztaty komputerowe wsparciem dla osób 50+ wykluczonych cyfrowo (w ramach poddziałania Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność), zrealizowany przez stowarzyszenie Partnerstwo Północnej Jury, został nominowany w kategorii włączenie społeczne przez komisję konkursową Europejskiej Sieci na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich (ENRD) w konkursie Rural Inspiration Awards.

Spośród 176 zgłoszeń przekazanych przez krajowe sieci obszarów wiejskich państw członkowskich UE, komisja konkursowa ENRD wybrała 25 projektów, które biorą udział w głosowaniu internetowym na najlepszy projekt.

Celem konkursu Rural Inspiration Awards jest wyróżnienie inicjatyw, finansowanych z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich, w pięciu kategoriach, które pokazują jak obszary wiejskie w Europie stają się bardziej konkurencyjne, jak zmieniają się w sposób zrównoważony i jak wyrównują różnice w rozwoju.

 

W imieniu Stowarzyszenia Partnerstwo Północnej Jury uprzejmie prosimy o oddawanie drogą internetową głosów na wyżej opisany projekt, poprzez poniższy link:

www.surveymonkey.com

Tytuł projektu brzmi: Digital exclusion- Workshops to combat digital exclusion in rural areas.

Codziennie można oddać jeden głos, głosowanie trwa do dn. 11 kwietnia 2019 r.

Zwycięzcy, po jednym z każdej kategorii oraz jeden projekt wybrany w głosowaniu internetowym zostaną ogłoszeni podczas ceremonii wręczenia nagród, która odbędzie się 11 kwietnia 2019r. w Brukseli w ramach konferencji sieciującej NetworX-Inspiring Rural Europe organizowanej z okazji 10-lecia działalności Europejskiej.

Więcej informacji o konkursie można znaleźć na stronach:

https://enrd.ec.europa.eu

http://ksow.pl

Jak dojechać