Szkolenie social media - 19.09 Katowice

W dn. 19 września 2019 r. (czwartek) odbędzie się w obiekcie konferencyjnym Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (ul. Jordana 18, sala nr 103, I piętro) bezpłatne szkolenie pt. Social media w promocji samorządów lokalnych i instytucjiSzkolenie rozpocznie się o godz. 9.30. W trakcie szkolenia zostaną omówione następujące kwestie:

1) wprowadzenie do komunikacji w social media;
2) Facebook marketing;
3) Instagram;
4) inne wybrane platformy społecznościowe: Snapchat, Tik-Tok, Twitter, YouTube;
5) obsługa klienta (odbiorca w mediach społecznościowych, w jaki sposób uniknąć kryzysów i budować wypływową komunikację).

Szkolenie kierowane jest przede wszystkim do pracowników Urzędów i Starostw Gmin i Powiatów członkowskich Związku odpowiedzialnych za kwestie związane z promocją jst. Szkolenie poprowadzi p. Adrian Gamoń, strateg i konsultant z zakresu social media marketingu i storytellingu, założyciel agencji Social Frame tworzący strategie komunikacji, kampanie i content dla takich marek jak: Skanska Polska, Empik, BOŚ Bank, Bytom, Małopolska, Kraków, Synerise; wykładowca i opiekun merytoryczny dwóch kierunków studiów podyplomowych na AGH w Krakowie: „Social Media & Content Marketing” oraz „Marketing miejsc i kreowanie marek lokalnych”.

W razie zainteresowania udziałem w ww. szkoleniu prosimy o potwierdzenie obecności na nim w terminie do dn. 12 września br. (czwartek) poprzez wypełnienie poniższego formularza zgłoszeniowego:

www.silesia.org.pl/formularze

O udziale w szkoleniu będzie decydować kolejność zgłoszeń. Organizator potwierdzi drogą mailową przyjęcie zgłoszenia.

Osoba odpowiedzialna w biurze Związku za organizację szkolenia: p. Dominika Tkocz, st. specjalista ds. komunikacji i szkoleń (tel. 32 609 03 58, adres e-mail: dtkocz@silesia.org.pl).

Jak dojechać